Başvuru

Değerli girişimci adayı, Garaj Alp Oğuz’da çalışmak, fikrinizi İŞ haline getirmek için bizimle çalışabilirsiniz. Ancak başvuru yapmanız kesinlikle kabul edileceğiniz anlamına gelmez.

Başvuru ile ilgili tüm süreçler online olarak gerçekleştirilecektir. İlerleyen dönemde Covid19 Pandemi sürecinin de izin verdiği ölçüde yüz yüze iletişim değerlendirilecektir.

Başvuru Formunu doldurup bilgi@www.garajalpoguz.com e-posta adresimize gönderiniz. En kısa sürede danışma kurulu adına size dönüş yapılacaktır.

Garaj Alp Oğuz’a Girişimciler nasıl başvuru yapacaklar? [ Nasıl? Video ]

  1. Garaj web sitesi üst menüsünden başvuru bağlantısına tıklanır.
  2. Açıklamaları okuduktan ve anladıktan sonra sayfa sonunda yer alan basvuru_dokumani_girisimci_garaj_alpoguz.docx dokümanı bilgisayar ortamında indirilir.
  3. Başvuru dokümanında istenen bilgiler doldurulur. [ Nasıl? Video ]
  4. Ardından yapılan değişiklikler üstüne kayıt edilir.
  5. Başvuru dokümanı bilgi@www.garajalpoguz.com adresine gönderilir.
  6. Garaj Danışma Kurulu[1] tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulur.
  7. Ön değerlendirme aşamasını geçenler ile yüz yüze/online bir görüşme gerçekleştirilir ve kesin kabul için görüşme sağlanır.
  8. Girişimci(ler) 15 günlük iş geliştirme eğitimine katılmak zorundadır. Bu eğitim sonrasında iş planlarını usulüne uygun şekilde hazırlamış olmalıdırlar. Garaj Mentorları ile iş planı üzerinde son bir inceleme yapılır ve gerekirse revizeler yapılır.
  9.  Sözleşme[2] imzalanır.
  10. Girişimci, kuracağı Startup için Garaj’ı adres olarak gösterebilir, Garaj’daki açık ofisine tabelasını asabilir.

[1] Garaj Danışma Kurulu çeşitli sektörlerde çalışmakta olan alanında uzman kişilerden meydana gelmektedir. Danışma Kurulumuzu görmek için buraya tıklayın.

[2] Sözleşme iki taraflıdır, bağlayıcıdır, en fazla 6 aylık olarak sözleşme imzalanabilir. Tohum yatırım, ofis kullanımı, web tabanlı servisler, etik ilkeler, mali işlemler konularını içerir sözleşme metni Garaj Alp Oğuz Kuluçka Merkezi Yönetimi ile Girişimci arasında imzalanır.