web analytics

Yeni Girişimcimiz Arda Yenik

Kuluçkamızda yeni bir girişim palazlanıyor. Arda Yenik kişisel gelişim konseptine sahip Youtube Kanalı ile 20 Kasım 2021 tarihinde girişimcilik serüvenine başladı. Garaj Alp Oğuz Ön Kuluçkası tarafından desteklenen Arda Yenik’in youtube kanalı ilk günden itibaren abone sayısını da hızla artırmaya başladı. Girişimin kurucusu Arda Yenik kimdir? Ne yapar? Bu sorulara yanıtları ve kendi kaleminden youtube kanalındaki “hakkında” metnini aşağıda bulacaksınız.

Girişimcimiz Arda Yenik 17 yaşında lise öğrencisidir. İzmir Aliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesi’nde öğrenim görmektedir. Kişisel gelişim konularına özel ilgi duymakta ve kendisini bu alana geliştirmektedir. Bildikleri, gördükleri, okudukları, izledikleri, deneyimlediklerini artık paylaşma zamanı geldiğini düşünerek youtube platformunda video içerikler üretmeye karar vermiştir. Bunun için Garaj Alp Oğuz Ön Kuluçka Merkezi çatısında girişimini palazlandırmaktadır. Düzenli olarak içerik üretmeye devam edeceğini belirten girişimcimizin kanal URL’si aşağıda verilmiştir. Kanala abone olmanız ve ağınızda paylaşmanız girişimcimize destek sağlayacaktır. Kendi cümleleri ile Youtube Kanalı’nın amacı da şu şekildedir:

Merhaba ben Arda Yenik. 17 yaşında kişisel gelişimi seven biriyim. Bu kanaldaki temel amacım kafamın içindeki fikirleri sunmak ve seninle paylaşmak. Her hafta araştırıp sana sunduğum şeylerle sana bir şeyler katmayı istiyorum. Benimle birlikte öğrenmek istemez misin?

ARDA YENİK / YOUTUBE KANALI

https://www.youtube.com/channel/UCWzHMvvE6ye9g2n9queZeuQ

Arda Yenik söyleşisi yakında…

Çok yakında Arda Yenik ile kısa bir söyleşimizi de Garaj’ın Youtube Kanalından izleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.